Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KYRKDOSA, silver, Göteborg 1770, invändigt förgylld, vikt ca 76 g
Dekor med slitage
166015
2013-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här