Kyrkdosa i silver med invändig förgyllning

Klubbat för:

6 800 SEK

2 000 SEK

KYRKDOSA, silver, Göteborg 1770, invändigt förgylld, vikt ca 76 g

Dekor med slitage

166015

2013-01-21