Supkopp bägare i silver

Supkopp bägare i silver
Supkopp bägare i silver
Supkopp bägare i silver
Supkopp bägare i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SUPKOPP, Sverige, 17/1800-tal, BÄGARE, 1859, BÄGARE, 2 st, 1900-tal, silver, totalvikt ca 220 g

Supkopp med skador, bägare med initialer

166032

2013-01-21