Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LARSON, Lisa (född 1931): Sittande kvinna, signerad och numrerad Lisa Larson No 394, brons, höjd 14 cm
166055
2013-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här