Lisa Larson brons

Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARSON, Lisa (född 1931): Sittande kvinna, signerad och numrerad Lisa Larson No 394, brons, höjd 14 cm

166055

2013-01-17