Ohara Koson träsnitt
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOSON, Ohara (1877-1945) 2 st: Änder som flyger i månsken, Häger på snötyngd gren, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, oramade Proveniens: Rönells antikvariat 1992
166080
2013-02-03