Ohara Koson träsnitt

Ohara Koson träsnitt
Ohara Koson träsnitt
Ohara Koson träsnitt
Ohara Koson träsnitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSON, Ohara (1877-1945) 2 st: Änder som flyger i månsken, Häger på snötyngd gren, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, oramade Proveniens: Rönells antikvariat 1992

166080

2013-02-03