Koson träsnitt

Koson träsnitt
Koson träsnitt
Koson träsnitt
Koson träsnitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOSON, Ohara (1877-1945): Strandfåglar, signerad Shoson, stämpel Shoson, utgivare Watanabe med 6mm sigill , träsnitt tanzaku 34,5x19 cm, oramad Proveniens: Japanese gallery, London 1985, oramad

Ngt gulnad

166087

2013-02-03