Koson träsnitt
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOSON, Ohara (1877-1945): Strandfåglar, signerad Shoson, stämpel Shoson, utgivare Watanabe med 6mm sigill , träsnitt tanzaku 34,5x19 cm, oramad Proveniens: Japanese gallery, London 1985, oramad
Ngt gulnad
166087
2013-02-03