Asghiyuki träsnitt

Asghiyuki träsnitt
Asghiyuki träsnitt
Asghiyuki träsnitt
Asghiyuki träsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASHIYUKI (verksam ca 1814-1833): Ishikawa Danzo V, signerad Gigadô Ashiyuki ga, förläggare Honsei, oban 36,5x25,5 cm, oramad
Proveniens: Auktionsverket 1982

Hål, revor, förstärkt baksida

166091

2013-02-03