Hokuei Shumbaisai träsnitt
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SHUMBAISAI, Hokuei (verksam 1829-37: Arashi Rikan II, signerad Shumbaisai Hokuei ga, gravörsignatur: Surimono hangishi Kasuke, träsnitt, 37,5x51 cm, oramad, avbildad Dean J Schwaab: Osaka prints sid 139, Proveniens: Lundgren antikhandel 1982
Veck, smärre reparationer
166092
2013-02-03