Yoshitoyo Utagawa träsnitt
2013-02-03
166095
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UTAGAWA, Yoshitoyo (1830-1866): Skådespelare, signerad, chuban diptyk, 25x35,5 cm, oramad
Proveniens: Auktionsverkets Kvalitet V-1985
Förstärkt, litet hål