Yoshitoyo Utagawa träsnitt

Yoshitoyo Utagawa träsnitt
Yoshitoyo Utagawa träsnitt
Yoshitoyo Utagawa träsnitt
Yoshitoyo Utagawa träsnitt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTAGAWA, Yoshitoyo (1830-1866): Skådespelare, signerad, chuban diptyk, 25x35,5 cm, oramad
Proveniens: Auktionsverkets Kvalitet V-1985

Förstärkt, litet hål

166095

2013-02-03