Henri Sollier skulptur stengods

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLLIER, Henri-Alexandre (1896-1966): Liggande flicka, signerad och daterad A Sollier -54, stengods på träsockel, längd 12 cm

Fot med lagning

166100

2013-01-17