Tedosa Kina porslin

Tedosa Kina porslin
Tedosa Kina porslin
Tedosa Kina porslin
Tedosa Kina porslin
Tedosa Kina porslin
Tedosa Kina porslin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBURK, porslin, Kina, 1800-tal, höjd 12 cm

Mynningen med nagg

166101

2013-01-17