Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÖLD, Otte (1894-1958): "Spårvagnshallar - söder", akvarell, 10x16 cm,
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm, troligen signerad av konstnären a tergo Otte S
166113
2013-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här