Otte Sköld akvarell

Otte Sköld akvarell
Otte Sköld akvarell
Otte Sköld akvarell
Otte Sköld akvarell
Otte Sköld akvarell
Otte Sköld akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÖLD, Otte (1894-1958): "Spårvagnshallar - söder", akvarell, 10x16 cm,
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm, troligen signerad av konstnären a tergo Otte S

166113

2013-01-19