Åke Nothberg oljemålning
Vollendet
2013-01-17
166121
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
NOTHBERG, Åke (1893-1973): "Staden vid vattnet", signerad och daterad Å. Nothberg 1931, olja på duk, 33x41 cm