Skrivbord Fredrik I:s tid
2013-01-18
166123
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
SKRIVBORD, Fredrik I:s tid, delvis fanerat med alrot, svängda ben, sargen med en låda, höjd 82,5, 101x64
renoverat, kompletterat, lagningar