Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKRIVBORD, Fredrik I:s tid, delvis fanerat med alrot, svängda ben, sargen med en låda, höjd 82,5, 101x64
renoverat, kompletterat, lagningar
166123
2013-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här