Skrivbord Fredrik I:s tid

Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKRIVBORD, Fredrik I:s tid, delvis fanerat med alrot, svängda ben, sargen med en låda, höjd 82,5, 101x64

renoverat, kompletterat, lagningar

166123

2013-01-18