Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, göteborgsarbete i Karl Johan, etikettsignerad P.G. Bylander, Göteborgs hallstämpel, förgylld, 149x65 cm

Skador, lagningar

166124

2013-01-18