Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERGMAN, Oskar (1879-1963): (5) Sommarblommor samt vinterbild, signerade Oskar Bergman, akvareller, 11x6 - 5x7 cm, samramade
166129
2013-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här