Oskar Bergman akvareller

Oskar Bergman akvareller
Oskar Bergman akvareller
Oskar Bergman akvareller
Oskar Bergman akvareller

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): (5) Sommarblommor samt vinterbild, signerade Oskar Bergman, akvareller, 11x6 - 5x7 cm, samramade

166129

2013-01-19