Tom Krestesen oljemålning
2013-01-17
166134
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KRESTESEN, Tom (född1927): Husfasader, signerad och daterad Tom Krestesen -58, olja på pannå, 18x19,5 cm
Färgbortfall