Leo Janis oljemålning

Leo Janis oljemålning
Leo Janis oljemålning
Leo Janis oljemålning
Leo Janis oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JANIS, Leo (1922-2008): Komposition, signerad Leo Janis, olja på duk, 54x36,5 cm

166140

2013-01-17