Porträttmedaljong Sergell

Porträttmedaljong Sergell
Porträttmedaljong Sergell

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RELIEF, efter Johan Tobias Sergel, gips, märkt Sergell 1800, diameter ca 67 cm

Kantskador, nagg

166141

2013-01-20