Thorvald Petersen blandteknik
2013-01-17
166142
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETERSEN, Thorvald (1899-1988): Interiör, signerad och daterad Th.P. 1958, blandteknik, 49x41 cm