Thorvald Petersen blandteknik

Thorvald Petersen blandteknik
Thorvald Petersen blandteknik
Thorvald Petersen blandteknik
Thorvald Petersen blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETERSEN, Thorvald (1899-1988): Interiör, signerad och daterad Th.P. 1958, blandteknik, 49x41 cm

166142

2013-01-17