Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETERSEN, Thorvald (1899-1988): Stilleben med blomstervas, signerad och daterad Th.P. -53, olja på duk, 66x50 cm
Färgbortfall
166144
2013-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här