Thorvald Petersen oljemålning

Thorvald Petersen oljemålning
Thorvald Petersen oljemålning
Thorvald Petersen oljemålning
Thorvald Petersen oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETERSEN, Thorvald (1899-1988): Stilleben med blomstervas, signerad och daterad Th.P. -53, olja på duk, 66x50 cm

Färgbortfall

166144

2013-01-17