Rosa Eklund oljemålning

Rosa Eklund oljemålning
Rosa Eklund oljemålning
Rosa Eklund oljemålning
Rosa Eklund oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EKELUND, Rosa (född 1933): "Vild tango", signerad och daterad Rosa Ekelund -88, nr 250, olja på duk, 82,5x33 cm

166152

2013-01-17