Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal: Droska, signerad E. Pierzynski, olja på duk, 62x91 cm

166161

2013-01-17