Ljuskrona sengustaviansk stil

Ljuskrona sengustaviansk stil
Ljuskrona sengustaviansk stil
Ljuskrona sengustaviansk stil
Ljuskrona sengustaviansk stil
Ljuskrona sengustaviansk stil
Ljuskrona sengustaviansk stil

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LJUSKRONA, sengustaviansk-stil, Haga-typ, för 8 ljus, delvis förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor, höjd 90 cm

Elektrifierad, omarbetad, smärre skador

166173

2013-01-22