Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): "Tack Rosa", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 29x24 cm

166175

2013-01-17