Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LIDBERG, Sven (1944-2009): "Tack Rosa", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 29x24 cm
166175
2013-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här