Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIPKANNA med lock, barock-typ, märkt C.E.K. 1680, otydligt stämplad, tenn, sexkantig, höjd 26 cm
Bucklor, lagningar, smärre skador
166183
2013-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här