Pipkanna barock-typ tenn

Pipkanna barock-typ tenn
Pipkanna barock-typ tenn
Pipkanna barock-typ tenn
Pipkanna barock-typ tenn
Pipkanna barock-typ tenn
Pipkanna barock-typ tenn

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIPKANNA med lock, barock-typ, märkt C.E.K. 1680, otydligt stämplad, tenn, sexkantig, höjd 26 cm

Bucklor, lagningar, smärre skador

166183

2013-01-25