Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FJAESTAD, Maja (1873-1961): 3 st., "Vitsippor och blåsippor", "Sommarbukett" samt Styvmorsviol, signerade Maja Fjaestad, träsnitt, 15x17, 13,5x7 samt 21x15 cm
Pappret med kantskador
166189
2013-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här