Maja Fjaestad blomsterbilder

Maja Fjaestad blomsterbilder
Maja Fjaestad blomsterbilder
Maja Fjaestad blomsterbilder
Maja Fjaestad blomsterbilder
Maja Fjaestad blomsterbilder
Maja Fjaestad blomsterbilder

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FJAESTAD, Maja (1873-1961): 3 st., "Vitsippor och blåsippor", "Sommarbukett" samt Styvmorsviol, signerade Maja Fjaestad, träsnitt, 15x17, 13,5x7 samt 21x15 cm

Pappret med kantskador

166189

2013-01-17