Koson 2 träsnitt
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOSON, Ohara (1877-1945) 2 st: Landskap med flod och båt resp Fiskar, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, Proveniens:Auktionsverket 1983, 1981, oramade
Fläckar, veck, revor, gulnade
166199
2013-02-03