Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 3 st., signerade Palm Mölle varav 2 st., 1971, MINIATYRER, 6 st., bl a Höganäs, mm
Enstaka nagg
166219
2013-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här