Vaser Palm Mölle

Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle
Vaser Palm Mölle

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st., signerade Palm Mölle varav 2 st., 1971, MINIATYRER, 6 st., bl a Höganäs, mm

Enstaka nagg

166219

2013-01-18