Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄRMEFAT, mandarinporslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, total bredd 27 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Baksidan med spricka längs hela kanten .
166244
2013-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här