CF Reuterswärd lackvarell
Vollendet
2013-01-22
166260
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "The Pratt Müller Empire, Beijing", signerad och daterad CF Reuterswärd 1985, lackvarell på papper, 88x63 cm