Edelmann litografier

Edelmann litografier
Edelmann litografier
Edelmann litografier
Edelmann litografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2 st) Kompositioner, signerade Y Edelmann, 80/124, färglitografier, 68x54 resp 54x68 cm, oramde

gulnader

166275

2013-01-18