Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2 st) Kompositioner, signerade Y Edelmann, 80/124, färglitografier, 68x54 resp 54x68 cm, oramde
gulnader
166275
2013-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här