Figurin i ben Kina

Figurin i ben Kina
Figurin i ben Kina
Figurin i ben Kina
Figurin i ben Kina
Figurin i ben Kina
Figurin i ben Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, ben, Kina, fiskare med fisk, 18/1900-tal, signerad på undersidan, höjd 11 cm

Lagningar, skador, saknar metspö

166281

2013-01-18