Edelmann litografi

Edelmann litografi
Edelmann litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 2/150, färglitografi, bladstorlek 85x60,5 cm, oramad

166283

2013-01-18