Edelmann litografi

Edelmann litografi
Edelmann litografi
Edelmann litografi
Edelmann litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Kuber, signerade och numrerade 2 resp 104/175, färglitografier, bladstorlek 62x45 cm vardera, oramad

1 blekt

166284

2013-01-19