Edelmann litografier

Edelmann litografier
Edelmann litografier
Edelmann litografier
Edelmann litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 2/175 resp EA, färglitografier, bladstorlek 47x64 resp 46x60 cm, oramade

kantskador, fläckar

166285

2013-01-21