Byrå mahogny

Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med sarg, mahogny, beslag i mässing, 1950/60-tal, höjd 90, 64x40 cm, nycklar finns

Ytskador