Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med sarg, mahogny, beslag i mässing, 1950/60-tal, höjd 90, 64x40 cm, nycklar finns
Ytskador
166290
2013-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här