CF Reuterswärd grafik

CF Reuterswärd grafik
CF Reuterswärd grafik
CF Reuterswärd grafik
CF Reuterswärd grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (2) "3-3", signerad och numrerad 15/25, färglitografi, bladstorlek 48x38 cm samt etsning, monogramsignerad CFR, 5/25, bladstolek 54x40 cm, 1 oramad

166291

2013-01-18