Oidentifierad konstnär 1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Figurscen, olja på duk, 59x76 cm

Lagning, dukskador

166300

2013-01-19