Axel Borg oljemålning

Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORG, Axel (1847-1916): Porträtt av ryttmästaren Reinhold M Swartling, signerad, olja på duk, 49x34 cm, med påskrift: "Till mina kära vänner Reinhold och Stina Swartling 1906"

166312

2013-01-19