Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORG, Axel (1847-1916): Porträtt av ryttmästaren Reinhold M Swartling, signerad, olja på duk, 49x34 cm, med påskrift: "Till mina kära vänner Reinhold och Stina Swartling 1906"
166312
2013-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här