Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm
Zustandsbeschreibung
166353
2013-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner