Jacob Dahlgren färgetsning

Jacob Dahlgren färgetsning
Jacob Dahlgren färgetsning
Jacob Dahlgren färgetsning
Jacob Dahlgren färgetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHLGREN, Jacob (född 1970): Komposition i grönt, signerad och numrerad 29/35, färgetsning, bladstorlek 45x45 cm

166356

2013-01-19