Hans Osvald Larsson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

LARSSON, Osvald (1915-1973): Blomsterstilleben, signerad HOL (Hans Osvald Larsson), olja på pannå, 34x27 cm

166361

2013-01-19