Alexander Langlet oljemålning

Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANGLET, Alexander (1870-1953): Domherrar, signerad o daterad Alex. Langlet 38, olja på duk, 45x38 cm

166365

2013-01-19