Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, engelsk stil, fällbar, mahogny och läder, 1900-tal, totalhöjd 72 cm

Slitage

166367

2013-01-19